Villanyszerelő/villanyszerelő segéd

Bővebb információ

Bazsó Bau Egom Kft.

Cégünk munkatársakat keres
pozícióba

Cégünk négyszer három fős villanyszerelő/ villanyszerelő segéd csapatot keres Németországba.

Feladatok:
• Félkész új tiszta házaknál csövekbe a villamos kábelek behúzása, installációs feladatok ellátása.
• Kezdetben 65, később 203 ház
• Vésni és horonymarni nem kell

Időszak: Akár a jövő héten de legkésőbb 06.02.

Elvárás a munkavállalótól:
-2-3 év szakmai tapasztalat
-német vagy angol nyelvtudás (a három fő közül, elég ha egy rendelkezik a szükséges
nyelvtudással)
-Szakmai bizonyítvány

Előny:
-Jogosítvány
-Autó

Amit a cégünk biztosít és fizet:
-Magyarországi bejelentés
-11 Euros nettó órabér
-Szállás fizetése cégünk részéről
-8 órás napi műszak

Szállásról általánosságban elmondhat: Főzési, mosási lehetőség, internet elérhetőség rendelkezésre áll az apartmanokban.

Munkavégzés helye: Köln

Amennyiben az ajánlat felkeltette érdeklődést, pályázatát az toborzas@eukontakt.de ímélcímre, továbbíthatja.

A további részletekről a +36/20-314-4456-os telefonszámon, kaphat tájékoztatást.

Munkanapokon: Délelőtt: 9-11 óra között
Délután: 13-15 óra között

Az Ön pályázati adatainak védelme számunkra nagyon fontos. Kérem, vegye figyelembe a pályázókra vonatkozó adatvédelmi nyilatkozatunkat, Ön a cégünkhöz történő jelentkezésével egyidejűleg ezzel egyetért.

Hirdetés ID: 9115ec7e7d9b4fba

Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezésevillanyszerelő/villanyszerelő
OrszágNémetország