Villanyszerelöi allas Nemetroszagban

Várható keresetminimum 15 Euro Brutto oraber + tapasztalat alapu Netto napiber
Hirdetés jellegekeresés
Állás, munkakör megnevezésevillanyszerelö
OrszágNémetország
E-mail címhoetzel@hamburger-montagepersonal.de
Webcímhttps://hamburger-montagepersonal.de/

Bővebb információ

A HAMBURGER MONTAGE PERSONAL GmbH munkaeröt keres!

A Hamburger Montage Personal GmbH napi rendszeresseggel tamogatja a specialis cegeket regionalisan es Nemetorszag egesz területen epületgepeszeti berendezesekkel kapcsolatos munkavegzeshez szükse-ges kollegakkal. Folyamatosan felveszünk szakembereket vizvezetek, fütes, szellözes, hütes/legkondicionalas, elektromos äram, klima berendezesek csövezeteinek kiepitesere, beszerelesere, furoelökeszitö es fem mun-kalatok elvegzesere. A Hamburger Montage Personal GmbH epitkezesi helyszint kinal Önnek. Nagy jelentö-seget tulajdonitunk a szemelyes talakozasnak. Nyitott elmevel es lapos hierarchiaval varjuk, hogy Önnel dolgozhassunk.

Meglevö munkatarsaink melle keresünk azonnali munkakezdessel: Villanyszerelöt (f/n/d)

Az Ön feladatai:
– Elektromos rendszerek telepitese, karbantartasa, javitasa
– Elektromos rendszerek, aramkörök es tervek kiepitese
– Szerelesi munkak mint pl hornyolas, maras, emeles
– Kabelcsatornak elökeszitese, szerelese, majd kabelek lefektetese es bekötese
– Aljzatok, villanykapcsolok, biztositekok beszerelese
Amit kerünk:
– Minimum alapfoku nemet nyelvtudas
– Szakiranyu vagy hasonlo vegzettseg
– Több eves szakmai tapasztalat vagy szakmai tapsztalattal rendelkezö kezdö
– Megbizhato munkavegzes, lojalitas es csapatban valo munkavegzes kepessege
– Magas szintü elkötelezettseg es rugalmassag
– B kat. Jogositvany elöny
Amit nyujtunk:
– Biztos munkahely
– BAP dijszabas szerinti (feletti) teljesitmenyaranyos dijazas, potlekok, karacsonyi es nyaralasi jutalmak
– 25 napos kezdö eves szabadsag
– Elsöosztalyu felszereles, professzionalis eszközök (pl. Würth) egyeni munkaruhazat es vedöfelszerelesek
– Szemelyes tamogatas az illetekes ügyintezötöl
– Pontos berfizetes, havi elölegfizetes
– Jo fejlödesi- es kepzesi lehetösegek
– Valtozatos epitkezesek
– Magyar nyelvü koordinator
Izgalmas projektek varnak rad mint villanyszerelö, jo fejlödesi lehetösegek es teljesitmenyhez kötött jutalom egy dinamikus cegben.

Erdekli? Varjuk jelentkezeset!

Reka Hötzel
Hamburger Montage Personal GmbH
Tel.: +49 173 4108 588
E-Mail: hoetzel@hamburger-montagepersonal.de