villanyszerelőket és épületvillamossági szakembereket keresünk

Részletes adatok

Várható kereset362000
Hirdetés jellegeajánlat
Állás, munkakör megnevezésevillanyszerelő
MegyeBudapest
Település neveBudapest
E-mail címcseke.roland@jobguru.hu

Azonnali kezdéssel épületvillamossági szakembereket keresünk Budapesti és pestmegyei munkavégzésre.

Feladatok:
• Normál és biztonsági világítási világítás kiépítése
• dugaljhálózat kiépítése
• nyomvonalatás
• kábelhúzás,elektromos bekötés.
• Meglévő elektromos hálózat esetleges hibakeresése, kiselosztók bekötése.

Munkaidő napi 9-10 óra. (kb. Havi 200-220 óra/ hó )

Munkavégzés helye: Budapest, Pest megye.

Elvárások:
• szakirányú végzettség
• pontosság
• megbízhatóság
• rugalmasság

Előny: emelőgépre való gyakorlat, B kategóriás jogosítvány
Kezdő fizetés: nettó 2150Ft/ óra (végzettség és gyakorlattól függően, kompetencia alapú bérezés)
Kb.havi nettó 362.000 – 484.000 Ft /hó
Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a cseke.roland@jobguru.hu címen épületvillamossági munka megjelöléssel.